HAKKIMIZDA

2007 yılında pet sektöründe hizmet vermek amacıyla İstanbul’da kurduğumuz firmamız, Energy ana markası altında evcil hayvanlarınızın en iyi kalitede hizmet alması için her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek sizlerin ve hayvan dostlarımızın rahatı için çalışmaktadır.

Energy ana markası altında Mavilim, Harika, Çapkın, Şımarık, Muhabbet ve Televole gibi tanınmış markaların üretimini ve satışını yapan Hazel Gıda, muhabbet kuşlarınıza olan ayrı ilgisi sebebiyle kabuğu soyulmuş Energy muhabbet kuşu yemi, ballı ve meyveli kraker çeşitleri, kanarya yemi; kedi ve köpekleri de unutmayarak yaş ve kuru kedi-köpek mamaları ve kedi kumlarını da portföyüne ekledi.

Çeşitli ülkelerden ithal ettiğimiz hammaddelerimiz, tesislerimizde işlendikten sonra en sağlıklı koşullarda sevimli dostlarımız için marka ürünler olarak sunulmakta ve ülkemizin saygın marketlerinin ve petshop mağazalarının raflarında satılmaktadır. Hazel Gıda olarak hedefimiz, hayvansal yem üretiminde sizlere en sağlıklı hizmeti sunmak ve Türkiye’nin bu sektörde ürünleriyle birlikte en gözde şirketlerinden biri olmaktır. Şirketimiz bu çizgide faaliyetlerine aynı kalitede devam etmektir.

0 ton
YILLIK ÜRETİM KAPASİTESİ
0
İLE HIZLI TESLİMAT SEÇENEĞİ
+ 0
ÜLKEDE RAFLARDA