uretim

Üretim Tesisi

Fabrikamız 13.500 m² alan üzerine kurulu, 35.000 ton yıllık üretim kapasitesine sahip, en son teknoloji ile donatılmış modern bir kuru mama üretim mutfağıdır. Dostlarımız için kaliteli, sağlıklı ve lezzetli kuru mama üretimi yapılan tesisimizde kullandığımız besin maddeleri, onaylı ve belgeli tedarikçilerimizden, en taze hali ile soğuk zincir ve gıda zinciri bozulmadan mutfağımıza getirilir. İnsan gıda üretim kriterlerine göre dizayn edilmiş mutfağımızda Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001, Çevre Yönetim Sistemi ISO 14001, Kalite ve Hijyen Üretim Sistemi ISO 22000, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve İyi Tarım Uygulamaları GMP, Kalite ve Hijyen Üretim Sistemi BRC belgeleri ile de desteklenmiştir.

Teknolojimiz

Üretimimiz sırasında günümüz teknolojisine uygun sistemler ve otomasyonlar ile işlem yapmakta ve böylece temassız, sağlıklı ve kaliteli mamalar üretmekteyiz. F.M.I.S : Taze et Enjeksiyon Sistemi, Çift Vakum Teknolojisi ve Twin Screw Extruder teknolojileri ile oluşturduğumuz üretim tesisimizde ürünlerin lezzetini arttırırken, dostlarımız için cezbedici hale getirmektedir.

Dünya genelinde kabul gören bu teknolojileri kullanarak doğru ve kaliteil seri üretimi oluşturmaktayız.

galeri6

Kalite Kontrol

Fabrikamızda, kalite kontrol amaçlı birçok analiz yapılmaktadır. Analiz süreci ham madde seçimiyle başlar. Seçilen ham madde geldiğinde, tonajına ve ürünün türüne bağlı olarak, farklı sayıda numune alınır ve ölçümü yapılır. Girdi kontrolünde yapılan ölçümlerimiz: Protein, yağ, kül, selüloz ve nemdir. Bunun yanında duyusal ve görsel kontroller de yapılmaktadır. Onaylı tedarikçilerimizden gelen ürünler belli periyotlarla hem kendi laboratuvarımızda hem de akredite dış laboratuvarlarda incelenmektedir. Öncelikli testlerimiz mikrobiyolojik testler ( Salmonella, I.Monocytogones, enterobakter ) ve bunların yanında küf -maya analizleridir.